Spływy kajakowe

Proponujemy Państwu do przepłynięcia różne odcinki rzek, z podaniem miejsca startu oraz zakończenia spływu, w zależności od czasu jakim Państwo dysponujecie oraz sił i umiejętności kajakarzy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje spływów 2 godzinnych jak również kilkudniowych, dla tych mniej doświadczonych i dla tych bardziej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas spływów jednodniowych oraz kilkudniowych.

Ponadto nasze kajaki możecie Państwo wypożyczyć w wybrane przez siebie miejsce - o ile przepisy prawa pozwolą je tam dowieźć. Odbiór nastąpi również z uzgodnionego wcześniej miejsca - innego niż miejsce startu. Stwarza to ogromne możliwości dla turystów chcących np. przepłynąć jezioro i nie wracać z powrotem. Oszczędzi to Państwa czas i siły, które można spożytkować na innej wakacyjnej atrakcji.

Spływy jednodniowe

Spływy jednodniowe są wspaniałą formą turystyki aktywnej oraz świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu przez mieszkańców m.in.: Olsztyna, Olsztynka, Ostródy, Szczytna, Nidzicy oraz turystów odwiedzających nasz region. Odcinki kilkugodzinne zostały tak dobrane abyście mogli Państwo przepłynąć najciekawszymi szlakami kajakowymi rzek: Łyna, Marózka oraz Kośna.

Czytaj Więcej

Spływy kilkudniowe

Spływy kilkudniowe skierowane są dla osób dysponujących troszkę większą ilością wolnego czasu. Dość szerokie spektrum rzek przedstawionych w naszej ofercie daje wyśmienite możliwości organizacji spływów kilku bądź nawet kilkunastodniowych. Rzeki takie jak Łyna, Omulew, Drwęca to główne i największe szlaki Warmii i Mazur, które każdy kajakarz powinien choć raz zobaczyć. Wybierzcie Państwo rzekę i podajcie nam czas jakim dysponujecie a my postaramy się przedstawić najciekawszą ofertę!!!

Czytaj Więcej