Cennik

Odcinek Średni czas spływu* Długość trasy Cena za kajak** Min. ilość kajaków

Marózka

Swaderki - Kurki

2-3 h 8 km 80 zł 1

Łyna

W kierunku źródeł Łyny

4 h 16 km 60 zł 1

Marózka i Łyna

Swaderki - Kurki (rz. Marózka) oraz rz. Łyna

8 h 20 km 100 zł 1

Marózka

Waplewo - Swaderki - Kurki

7-8 h 20 km 120 zł 3

Łyna

Brzeźno Łyńskie - Kurki

1-6 h 4-15 km 100 zł 3

* średni czas spływu jest tylko wielkością orientacyjną - Wypożyczający nie limituje czasu pływania - na wymienionych trasach sprzęt trzeba oddać do godz. 20.00

** cena brutto zawiera:

  • wypożyczenie kajaka jedno lub dwuosobowego z kapokami oraz wiosłami,
  • transport wszystkich uczestników oraz kajaków z naszej bazy kajakowej na miejsce startu oraz ich odbiór po zakończeniu spływu,

*** zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe dla uczestników spływu w naszej bazie kajakowej.

Oferta ekonomiczna

Jeśli chcielibyście Państwo spędzić dzień w kajaku a oferta cenowa przedstawiona przez nas nie do końca Państwa przekonuje to proponujemy absolutny HIT cenowy - jednodniowy spływ kajakowy "W kierunku źródeł Łyny".

Spływ rozpoczynamy w naszej bazie w Kurkach i tu również go kończymy, dzięki czemu nie angażujecie Państwo naszego transportu, a usługa tym samym staje się tańsza. Cena to jedyne 60 zł za 2 osobowy kajak bez jakiegokolwiek limitu czasowego z naszej strony.

Spływy kilkudniowe

Ceny spływów kilkudniowych określane są indywidualnie. Chcąc jednak w przybliżeniu określić koszty spływu kilku bądź kilkunastodniowego, możesz zrobić to samodzielnie.

Przyjmując cenę wynajmu kajaka 60 zł za dobę, oraz 3 zł za km transportu (liczony w obie strony od naszej bazy w Kurkach), oraz znając plan jaki chcecie wykonać bez problemu powinniście obliczyć przybliżony koszt organizacji imprezy.

Przy większych grupach, bądź grupach planujących nieco dłuższe spływy, gotowi jesteśmy negocjować podane przez nas ceny.